سوالات متداول

گروه وبری با سال ها تجربه در وب فارسی و نمونه کارهای ارزشمند همراه با دفتری ثابت در کرج می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همچنین وبری دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت مستقیم نیز می باشد که در هر چه بیشتر شدن اعتماد کمک می کند.
 
بله تمامی کارهایی که ما برای شما انجام می دهیم همراه با ضمانت نامه مکتوب در شرکت بسته می شوند تا در صورت عدم انجام درست پلن شما مبلغ برگردانده شود. البته تا الان همچین مشکلی پیش نیامده است.
 
اگر شما ساکن شهری هستید که فاصله ی زیادی با شهرستان کرج دارد ما می توانیم قرارداد را به شما ارسال کنیم و پس از امضای شما دوباره آن را به ما برگردانید ( از طریق پست ) و اما اگر می توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید تا در دفتر مرکزی قرارداد بسته شود.
 
تمامی کارهای گروه وبری با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت صورت می گیرند چون ما اعتقاد داریم تعداد بیشتر کار در قیمت مناسب بهتر از تعداد پایین با قیمت بالا می باشد و دقت داشته باشید کارهای شما با نهایت دقت انجام می گیرند.
 
پشتیبانی تیم وبری به سه شکل تماس تفلنی – اس ام اس و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ و تلگرام می باشد و هر ساعت از شبانه روز ما آماده خدمت به شما عزیزان هستیم.
 
بسته به پلنی که شما انتخاب می کنید اگر اختصاصی نباشد بین 10 تا 20 روز تکمیل می شود همراه با کارهای گرافیکی و سئوی داخلی سایت اما برای سایتی که نیاز هست از صفر نوشته شود زمان متغیر می باشد و معمولا بیشتر از 2.5 ماه طول می کشد.
 
سؤالی دارید؟ بگذارید به شما کمک کنیم!
اسکرول به بالا