طراحی سایت در ساری | مناسب ترین هزینه + بالاترین کیفیت

خدمات طراحی سایت در ساری

داشتن فرصت بی نظیر کسب درآمد میلیونی برای کسانی که در شهر ساری سکونت دارند، باعث شده تا ما خدمات طراحی سایت در ساری را برای این عزیزان در نظر بگیریم.  همان طور که می دانید کسب و کارها و شرکت های زیادی به سمت اینترنتی کردن خدمات و محصولاتشان گام برداشتند. از این بین برخی شهرهای استان ها به دلیل موقعیت مکانی و شرایط حاکم بر منطقه فرصت بسیار مناسبی را در اختیار کسب و کارهای کوچک قرار می دهند که بتوانند با استفاده کردن از خدماتی مثل طراحی سایت در ساری خود را به جامعه هدف گسترده‌ای نمایش دهند.

ساری مرکز استان مازندران است بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این استان هم هست. از طرفی دیگر با توجه به اینکه در کشور تعداد افراد بسیار زیادی تمایل به سفر به این استان را دارند فرصت بسیار مناسبی برای کسب و کارها به وجود آمده است تا بتوانند در این استان خودی نشان دهند.

محصولاتی که به صورت بومی در این شهرستان ها وجود دارد می تواند یک محصول فوق العاده برای فروش از طریق وب سایت باشد. اگر کشاورز هستید یا در فروشگاه یا هر مکان دیگری اقدام به خرید و فروش محصولات می کنید این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید به سادگی و بدون دغدغه محصولاتتان را نه تنها در ساری بلکه در سراسر کشور به فروش برسانید. خودتان تصور کنید که اگر این طرح عملی شود چقدر می تواند برای شما سودآور باشد. کسب درآمد از طریق سایت یکی از پر رونق ترین کسب و کارهایی است که در کشور ما و حتی در جهان وجود دارد. سایت های موفقی مثل آمازون و علی بابا را تصور کنید. به نظر شما روزانه چقدر درآمد دارند؟ این‌ها نمونه‌های خارجی هستند بسیاری از نمونه های داخلی هم مثل سایت دیجی کالا، آپارات و…  هستند که توانستند درآمدهای سرشاری را کسب کنند.

طراحی انواع سایت در ساری

سایت ها هم انواع مختلفی دارند. بستگی به حوزه‌ای که شما در آن فعالیت می‌کنید باید تصمیم بگیرید که چه نوع سایتی برای شما مناسب است. به طور مثال شما یک شرکت هستید که می خواهید خدماتتان را به مشتریان معرفی کنید. به نظر شما به درگاه پرداخت اینترنتی یا صفحه محصول نیاز دارید؟ قطعا شما به چنین چیزهایی نیازی ندارید. در این صورت کد نویسی کردن این بخش ها تنها هزینه اضافی برای شما به همراه خواهد داشت. ضمن اینکه هر چه کدهای کمتری در سایت شما به کار رفته باشد، سرعت بارگذاری بهتری خواهد داشت.  پس بسیار مهم است که شما بدانید به چه چیزی نیاز دارید. در ادامه برخی از سایت‌هایی که شما می‌توانید راه اندازی کنید را نام میبریم و توضیحی در مورد هر کدام خواهیم داد.

طراحی سایت های شرکتی فروشگاهی و خدماتی در ساری

سایت های فروشگاهی

یکی از پر کاربردترین خدمات طراحی سایت در ساری مربوط به فروشگاه های اینترنتی است. عده بسیار زیادی از کسب و کار ها تمایل دارند به صورت آنلاین محصولات خود را به فروش برسانند. این علاقمندی به خاطر درآمد بسیار زیاد فروشگاه های اینترنتی است. فروشگاه های اینترنتی موفق زیادی در طی سالیان اخیر به وجود آمده‌اند که باعث تشویق دیگر کسب و کارها شده‌اند. داشتن یک وب سایت امکان داشتن مشتری از سراسر کشور را به شما می دهد. بسیاری تمایل دارند به صورت بین المللی کسب و کار خود را راه اندازی کنند، می‌دانستید شرکت های زیادی در ایران هستند که از طریق سایت با مشتریان خود در سراسر دنیا در ارتباط هستند؟ 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت در رشت

با وضع کنونی که در کشور ما وجود دارد داشتن درآمد دلاری می‌توانند سودی چندین برابری برای افراد داشته باشد. با استفاده کردن از سایت ها از طریق های مختلفی می توان کسب درآمد کرد. فروشگاه های اینترنتی که در سطح اینترنت وجود دارند با توجه به فعالیتشان اعتماد کاربران را به دست آورده اند و در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از مردم خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند پس دیگر مثل گذشته نیست و افراد به سادگی از طریق اینترنت خریدهای خود را انجام می دهند.

 طراحی سایت شرکتی

یکی دیگر از خدمات طراحی سایت در ساری وبری ساخت و طراحی سایت های شرکتی است. اگر شما هم صاحب یک شرکت کوچک یا بزرگ هستید و می خواهید به صورت حرفه‌ای خود را به مشتریان معرفی کنید، می توانید از سایت استفاده کنید. سایت ها اعتبار بسیار زیادی به شرکت شما می دهند به عبارت دیگر شما زمانی که یک سایت برای خود داشته باشید دیگر نیازی نیست محدودیت زمانی برای خود داشته باشید. چون کاربری که در جستجوی شما است یا در جستجوی خدماتی که شما ارائه می دهید به سادگی می‌توانند با جستجو کردن در اینترنت به وب سایت شما مراجعه کند و تمامی اطلاعات که نیاز دارد را از طریق سایت به دست آورد. از طرفی دیگر سوالات بیشماری در ذهن مخاطب وجود دارد که می توانید از طریق سایت به تمامی آن ها پاسخ دهید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت های شرکتی به شیوه متفاوت انجام می شود. با خودتان فکر کنید چه صفحاتی در سایت های شرکتی ممکن است برای کاربری که به این سایت مراجعه می کند مهم باشد. ابتدا به دنبال اطلاعاتی در مورد شرکت است و می خواهد بداند این شرکت چگونه کار خود را آغاز کرده است و در حال حاضر به چه کارهایی مشغول است. تمامی این اطلاعات از طریق صفحه درباره ما به کاربر ارائه می شود پس یکی از مهمترین صفحات سایت های شرکتی صفحه درباره ما است.

 این نکته را به یاد داشته باشید که طراحی این صفحه باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند تمامی اطلاعات را به خوبی از طریق آن دریافت کنند زیبایی صفحه و همین طور چیدمان مناسب المان ها می‌تواند تفکر مثبت را در ذهن کاربر ایجاد کند. صفحه دیگری که در سایت های شرکتی بسیار مهم است صفحه تماس با ما است از طریق این صفحه کاربر می تواند با شما ارتباط داشته باشد. پس از اینکه کاربر تمام اطلاعات در مورد شرکت شما را به دست آورد به دنبال این است که با این مجموعه ارتباطی داشته باشد. به همین دلیل نحوه چیدمان و طراحی این صفحه بسیار مهم است و باید به گونه‌ای تمامی اطلاعات و راه های ارتباطی در اختیار کاربر قرار گیرد تا بتواند به سادگی با شما در ارتباط باشد.

طراحی سایت خدماتی در ساری

بسیاری از کسب و کارها که خدماتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، می خواهند به صورت آنلاین کار خود را در پیش بگیرند. اما این سایت ها چگونه می توانند با داشتن یک سایت کاربر را مجاب به استفاده از خدمات آن ها کنند؟  سایت های خدماتی زیادی در حال حاضر در سطح وب فعالیت می کنند که برخی از خدمات آن ها ممکن است برای شما جالب و تعجب آور باشد. پس اگر شما هم کسب و کاری دارید که هر نوع خدماتی را به مشتری ارائه می کند به هیچ وجه نگران نباشید چون تمامی کسب و کارها می توانند به صورت آنلاین کار کنند.

در چنین سایت هایی باید روی برخی از صفحات آن ها به صورت ویژه کار شود.  صفحه معرفی خدمات مهم ترین صفحه ای است که شما باید تمام تمرکز خود را روی طراحی آن بگذارید. کاربر با استفاده از علمی که پشت طراحی این‌گونه صفحات قرار دارد تصمیم می گیرد که آیا از خدمات شما استفاده کند یا خیر.

UI و UX در طراحی سایت

ابتدا باید بدانید که در طراحی سایت علمی وجود دارد به نام ui و ux که به بررسی تجربه کاربری در سایت ها می پردازد. ابتدا شما با استفاده از ui مطابق با استانداردهای جهانی سایتی را طراحی می کنید و از رنگ ها، عکس ها و المان ها استفاده می کنید که کاربر را به استفاده از خدمات شما ترغیب می کند. از طریق ux هم رفتار کاربران در سطح وب سنجیده می‌شود و با استفاده از داده هایی که به دست می‌آید تصمیم گرفته می‌شود که هر لینک یا هر عکس در کجای صفحه قرار بگیرد تا بازدید کننده ای که وارد سایت می شود بتواند دسترسی ساده و راحتی به تمامی این بخش ها داشته باشد. 

بسیار مهم است که شما صفحه خود را به گونه ای طراحی کنید که کاربر هر آنچه نیاز دارد را به سرعت پیدا کند. از این طریق یک تجربه بسیار خوبی را برای این بازدید کننده به نمایش گذاشته اید که باعث می شود دوباره به سایت شما بازگردد و باز هم این تجربه لذت بخش را داشته باشد.

تاثیر سرعت سایت در طراحی سایت ساری

سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که گوگل برای رتبه بندی سایت ها از آن استفاده می کند. اما چگونه می توانیم سایتی داشته باشیم که از سرعت بسیار بالایی برخوردار باشد؟ در بحث طراحی سایت قوانینی وجود دارد که اگر آن ها را رعایت کنیم سایت ما می تواند با سرعت مناسبی بارگذاری شود. احتمالاً این جمله را شنیده باشید که کاربران برای باز شدن سایت شما تنها سه ثانیه منتظر می‌مانند و اگر بیشتر از این زمان بارگذاری سایت شما طول بکشد، سایت را ترک کرده و به سمت دیگر رقبا مراجعه می‌کنند.

طراحی سایت با سرعت بالا

یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توان باعث افزایش سرعت سایت شد لود مرحله‌ای تصاویر است. در این روش تصاویر تا زمانی که کاربر تا موقعیت آن ها صفحه را اسکرول نکند نمایش داده نمی شوند. یعنی اگر شما تصویری در آخر صفحه داشته باشید و تا زمانی که کاربر به آخر صفحه می‌رسد عکس برگزاری نمی شود که همین باعث می شود صفحه سریعتر در دسترس کاربر قرار گیرد و بتواند از تمامی خدمات آن استفاده کند.

جمع بندی

در پکیج طراحی سایت در ساری، ما امکانات بیشماری را به سایت شما اضافه می کنیم که در اینجا تنها به برخی از آن ها اشاره شد. شما با سفارش طراحی سایت در ساری می توانید سایتی ریسپانسیو یا واکنشگرها که با سرعت بالایی بارگذاری می شود را داشته باشد. از طرفی دیگر بهینه کد نویسی شدن سایت برای موتورهای جستجو خصوصاً گوگل بسیار مهم است به هیچ وجه نگران نباشید تمامی سایت هایی که ما طراحی می کنیم به صورت بهینه کد نویسی شدند و گوگل می توانند به درستی تمامی صفحات شما را کراول کند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان اسکرول به بالا