طراحی سایت در رشت طبق جدیدترین استانداردهای جهانی

طراحی سایت در رشت

اگر به دنبال یک تیم مناسب برای طراحی سایت در رشت هستید، ما می خواهیم یک تیم بسیار خوب را به شما معرفی کنیم. گروه های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و انتخاب از بین آن ها کار سخت و دشواری است. برای کسانی که می خواهند کسب و کار خود را به صورت حرفه ای شروع کنند؛ حتما نیاز است از همین ابتدای کار تصمیم بگیرند با یک تیم حرفه‌ای کار کنند. چون بنای کسب و کار شما روی طراحی سایت شما نهاده است. زمانی که شما یک سایت بهینه از هر نظر داشته باشید قطعاً می توانید انتظار فروش بیشتر از طریق آن را داشته باشد. 

برای کسب و کارهایی که در شهرهای پر رقابت فعالیت می کنند؛ همگام شدن با فناوری های راه اندازی یک سایت می تواند کلید موفقیت آن ها باشد. به همین دلیل با توجه به اینکه شهر رشت به خاطر موقعیت مکانی و نزدیک بودن به بندرها یا توریستی بودن آن، یکی از شهرهایی است که رقابت در آن بسیار زیاد است، باید در انتخاب یک تیم طراحی سایت در رشت دقت زیادی داشته باشید. اما کسب و کارهای زیادی هم در این شهر وجود دارند که می خواهند خدمات خود را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهند پس باید قدم اول را محکم بردارند و سایتی طراحی کنند که بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند.

راه اندازی و طراحی سایت در شهر توریستی رشت

بهترین راه برای اینکه بتوانید محصولات خود را به مشتریان عرضه کنید و آن ها را به سمت خودتان جذب کنید، راه اندازی وب سایت است. در حال حاضر با توجه به فراگیر شدن اینترنت در دنیای امروزه ما، کسب و کارهای زیادی به سمت آنلاین شدن پیش می روند که همین امر باعث شده است پیشرفت های زیادی در بین آن ها دیده شود. 

 از طرفی دیگر شما می توانید با استفاده کردن از سایت اعتبار بالایی برای کسب و کار خود به دست آورید تا روز به روز به تعداد مشتریانتان اضافه کنید و درآمدهای فوق‌العاده خوبی را از این طریق به دست آورید. 

چه معیارهایی باید برای انتخاب شرکت طراحی سایت در رشت در نظر گرفته شود؟

 اگر شما به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در رشت هستید، باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید. همانطور که در بالا هم گفته شد اخیراً گروه‌های زیادی به سمت طراحی سایت روی آوردند و انتخاب کردن بین آن ها کمی دشوار است. پس باید این نکات را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

در قدم اول سعی کنید نمونه کارهای شرکت طراحی سایت را مورد بررسی قرار دهید.  این نکته بسیار مهم است که سابقه کاری شرکت به چه شکل بوده است آیا مشتریان از آن ها راضی بودند یا خیر؟ 

در قدم دوم بررسی کنید که آیا سایتی که برای شما طراحی می‌کنند به صورت استاندارد و مطابق با استانداردهای جهانی است یا خیر؟ سایتی که به صورت استاندارد طراحی شده باشد از علم ui و ux  نشات گرفته است.

در قدم سوم شرکت طراحی سایت باید پشتیبانی در اختیار شما قرار دهد تا در مدت زمانی مشخص شما از کارایی درست سایت مطمئن شوید.

نکاتی که گفته شد تنها برخی از عواملی است که نیاز دارید حتماً قبل از سفارش طراحی سایت در رشت مورد بررسی قرار دهید. 

طراحی سایت با سرعت بالا در رشت

انواع طراحی حرفه ای سایت

زمانی که صحبت از حرفه ای بودن سایت می شود باید بدانید سایتی حرفه ای است که بتواند به راحتی در دسترس تمامی کاربران قرار گیرد. یعنی مهم نباشد کاربری با گوشی، تبلت یا سیستم کامپیوتر وارد سایت می شود، وب سایت شما باید بتواند به راحتی خود را با صفحه نمایشگر کاربر هماهنگ کند.  از سوی دیگر المان ها باید با متدهای روز دنیا طراحی شده باشند و علم ui و ux در آن ها به کار رفته باشد. زمانی که شما از این علم در طراحی سایت خود استفاده کنید، می توانید به راحتی نیازهای کاربران را برطرف کنید که این کار باعث راحتی کاربر می شود. کاربری که یک حس فوق العاده را در سایت شما تجربه کند، غیر ممکن است از شما خریدی انجام ندهد یا از خدماتتان استفاده نکند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت در یزد

 طراحی سایت های فروشگاهی در رشت

همان‌طور که می‌دانید شهر رشت منبع بسیاری از کسب و کارهایی است که مرتبط با مناطق بندری و کشاورزی است.  حال تصور کنید که از طریق یک سایت فروشگاهی می توانید تمامی این محصولات را به فروش برسانید. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند به اینترنت دسترسی دارند و برای برطرف کردن نیازهای خود از طریق اینترنت اقدام می کنند. 

فروشگاه های زیادی هم در سطح وب وجود دارند که محصولات زیادی را به کاربران عرضه می کنند. اما همیشه فرصت برای رقابت کردن با سایر کسب و کارها وجود دارد این یکی از مزیت های داشتن وب سایت است. زمانی که شما بخواهید وارد رقابتی با کسب و کارهای قدیمی شوید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. ابتدا اینکه شما نیاز دارید به هر طریقی از رقبای خود سرتر باشید. ما در تیم وبری با بررسی کردن رقبای شما سایتی مطابق با استانداردهای روز جهانی و بسیار زیباتر و با کیفیت تر از سایت رقبای شما را طراحی می کنیم که در گام نخست بتوانید از آن ها  جلوتر باشید. 

احتمالاً شما هم تجربه کرده باشید که برای خرید یک محصول وارد وب سایتی می شوید اما در نحوه خرید از آن به مشکل برمی خورید و سردرگم می شوید که چگونه می توانید یک محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس به مرحله پرداخت بروید. به وجود آمدن چنین مشکلاتی می تواند مشتریان شما را از خرید منصرف کند و تجربه بدی برای آن ها به همراه داشته باشد. 

تیم ما با تکیه بر علم ui و ux تمامی المان ها را در مکان های درست قرار می دهد و روند سفارش گیری یا فروش محصول را سریع تر و بهینه تر می کند. تا کاربرانی که می خواهند از محصولات شما استفاده کنند به سرعت و به راحتی به مرحله پرداخت برسند. 

طراحی سایت شرکتی

یکی دیگر از خدماتی که ما در اختیار کاربران قرار می دهیم طراحی سایت شرکتی در رشت است. قطعاً شرکت‌های بسیاری در این شهر وجود دارند که می خواهند از طریق سایت خود را به مشتریان خود معرفی کنند. طراحی این سایت ها با سایت های فروشگاهی متفاوت است و برخی از بخش هایی که در سایت های فروشگاهی قرار دارند نیازی نیست در سایت های شرکتی به کار روند. در این گونه سایت ها معمولاً تمرکز بیشتری روی صفحه‌ های درباره ما و تماس با ما گذاشته می شود. 

 برای کسانی که می خواهند با شرکت شما همکاری داشته باشند مهم ترین صفحات همین دو صفحه بالا هستند و کاربر با بررسی کردن هر دو آن ها تصمیم می گیرد که با شما همکاری داشته باشد یا خیر. استفاده کردن از سایت های شرکتی مزایای بسیاری برای شرکت ها به همراه دارد. از طرفی کاربر می تواند در هر ساعتی از شبانه روز به سایت مراجعه کند و با نوع خدمات و شرکت شما بیشتر آشنا شود و با توجه به اطلاعاتی که سایت در اختیار کاربر قرار می دهد فرد می تواند تصمیم به همکاری بگیرد. 

طراحی سایت های شرکتی را باید با دقت بسیار بالایی انجام داد چون تنها راهی که می توانید خود را به کاربران اثبات کنید، همین سایت است. شما محصول ندارید که کاربر از طریق آن تصمیم بگیرد، بلکه تنها نحوه طراحی کردن سایت و چیدمان درست سایت و معرفی خدمات شما است که می تواند به کاربر کمک کند تا شما را به عنوان هدف نهایی خود انتخاب کند. 

طراحی سایت ریسپانسیو

موارد مهم در طراحی سایت در رشت

برای داشتن سایتی ایده آل نکات مهمی وجود دارد که در طراحی سایت باید رعایت شود هر کدام از این نکات تاثیر بسیار زیادی بر روند کسب و کار شما دارد.

سرعت سایت

یکی از فاکتورهای مهمی که در طراحی سایت وجود دارد، بهینه سازی سرعت سایت است. زمانی که کاربران در گوگل کلمه یا عبارتی را جستجو می کنند، ممکن است شما رتبه اول را داشته باشید و کاربران زیادی به سایت شما وارد شوند؛ اما طبق تجربه کاربران اگر پس از کلیک بر روی سایت شما مدت زمان لود سایت شما بیشتر از سه ثانیه طول بکشد از ورود به سایت شما منصرف می‌شوند و به سایت رقبای شما سر میزنند. پس داشتن سایتی که از سرعت بالایی برخوردار باشد بسیار مهم است. نحوه کد نویسی طراح سایت در سرعت نهایی سایت تاثیر بسیار زیادی دارد.

در استاندارد جدیدی که گوگل معرفی کرده است با استفاده از AMP سایت ها در گوشی های موبایل با سرعت بیشتری نمایش داده می شوند که این کار باعث به جا گذاشتن تجربه کاربری مناسبی برای مخاطبان است.

 نمای ظاهری سایت

با ترکیب امکانات زیرساختی و بصری می توان یک سایت با ظاهر حرفه ای طراحی کرد. زمانی که زیر ساخت های مناسبی در سایت شما وجود داشته باشد، سرعت بارگذاری افزایش پیدا می کند و صفحات به درستی در تمامی دستگاه ها نمایش داده می شود.  

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا

در حال حاضر با توجه به کاربردهای بسیار زیادی که تلفن های همراه برای ما دارند، کاربران بسیار زیادی هم هستند که از طریق همین تلفن های همراه با جستجو در اینترنت به سایت شما وارد می شوند. اگر سایت شما به درستی در گوشی موبایل کاربر نمایش داده نشود مطمئناً کاربر سایت شما را ترک می کند و از خدمات شما استفاده نمی کند. پس تیم طراحی سایت در رشت باید سایت شما را به گونه‌ای کدنویسی کند که در تمامی دستگاه ها به طوری صحیح نمایش داده شود. 

جمع بندی

 اگر  تصمیم گرفته‌اید کسب و کار را راه اندازی کنید بهتر است از ابتدا کار خود را به صورت اصولی و درست پیش ببرید دقت داشته باشید که شما وارد یک فضای رقابتی می شوید و اگر می خواهید در این رقابت پیروز شوید ابتدا باید از طراحی سایت خود در رشت شروع کنید. با انتخاب کردن تیم مناسب و حرفه ای می توانید از ابتدای کار خود، یک گام جلوتر از رقبا باشید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان اسکرول به بالا