آموزش ساخت ایمیل Edu (دانشگاهی) در 6 قدم

آموزش ساخت ایمیل edu

آموزش ساخت ایمیل Edu,بسیاری از افراد به دنبال ساخت ایمیل های دانشگاهی هستند تا بتوانند امکانات زیادی از جمله گوگل درایو با ظرفیت 5 ترابایت به شکل رایگان دریافت یا بتوانند برای لینک سازی در سایت های دانشگاهی از آن استفاده کنند.علاوه بر این موارد,ایمیل های دانشگاهی به شما این امکان را می دهند تا تخفیف های زیادی از شرکت های مختلف از جمله ماکروسافت و ادوبی دریافت کنید.پس با ما همراه باشید تا بیشتر با این موضوع آشنا شویم.

برای شروع باید وارد این آدرس شوید و روی “Apply For Now” کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.

آموزش ساخت ایمیل Edu

در مرحله بعد باید اطلاعات خود وارد کنید که برای این کار می توانید از سایت FakepG استفاده کنید.تنها مواردی که کنارشان یک ستاره دارند را پر کنید.برای مورد آخر یعنی “Military Status” گزینه “No Military Service” را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.

آموزش ساخت ایمیل edu

برای بخش “Emergency Contact” می توانید از سایت Fakenumber یک شماره تماس انتخاب کنید.دقت داشته باشید که نسبت را دوست انتخاب کنید تا یک وقت دچار مشکل نشوید.البته می توانید شماره تماس را از گوگل مپ یک شرکت یا تجارت خانگی هم بردارید.

آموزش ساخت ایمیل edu

گزینه اول را روی Yes و دومی را No بزنید و سپس به مرحله بروید.در مرحله بعد هم اطلاعات تکمیلی خودتان را وارد کنید و منتظر پاسخ بمانید که به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

با ایمیل Edu چه کارهایی می توان انجام داد؟

  1. اکانت 180 آمازون پرایم
  2. اکانت پرمیوم واشنگتن پست
  3. اکانت پرمیوم نیویورک تایم
  4. تخفیف های شرکت اپل
  5. اکانت Adobe Creative
  6. اکانت اسپاتیفای
  7. اکانت MS Office 365
  8. اکانت Developer Student گیت هاب
  9. اکانت گوگل درایو رایگان (5 ترابایت)

البته موارد بیشتری هم وجود دارند که با یک جستجو ساده متوجه آنها خواهید شد.همچنین می توانید در بعضی از سایت های دانشگاهی مقاله با اسم و گاهی لینک سایت خودتان قرار دهید که تاثیر زیادی در رزومه یا قدرت سایتتان خواهد داشت.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا