آموزش ساخت اکانت Moz pro – جدید

آموزش ساخت اکانت Moz pro

آموزش ساخت اکانت Moz pro – جدید | سایت Moz.com یکی از بهترین سایت های تجزیه و تحلیل سئو می باشد که بسیاری از سئو کاران حرفه ای هر روز از آن استفاده می کنند.شما هم می تواند با دیدن این آموزش کوتاه,هر روز بی نهایت اکانت موز پرو بسازید.

همانطور که گفته شد اکانت پرمیوم سایت موز امکانات زیادی به شما می دهد که با کمک آنها می توانید تغییرات زیادی را در سایت خود ایجاد کنید تا به بهتر دیده شدنتان در نتایج جستجو کمک کند.برخی از این امکانات عباترند از :

  • بررسی و دیدن رفتار کاربرانی که سایت شما را باز کرده اند,همچنین مقدار ترافیک روزانه و ماهانه تان و روش های افزایش آن را به شما نشان می دهد.
  • دیدن کلمات کلیدی که در آنها دیده شده اید و یا کلماتی که با کمی کار کردن روی انها به احتمال زیاد جایگاه خوبی خواهید گرفت.
  • می توانید متوجه مشکلات داخلی سایت خود شوید که آیا موتورهای جستجو و خزنده ها به راحتی می توانند به مطالب و صفحات شما دسترسی داشته باشند یا نه.
  • بهینه سازی کردن صفحات داخلی سایت.با کمک ابزار موز می توانید بهترین کلمات کلیدی برای تولید محتوا و همچنین مشکلات کدنویسی و تگ های سایت خود را پیدا کنید
  • فرصت های لینک سازی جدید و همچنین پروفایل بک لینک خودتان و سایر سایت ها را در آن مشاهده کنید.تمام بک لینک ها با پارامترهای خود نشان داده می شوند که به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا مفید است یا نه.
  • با کمک ابزار موز می توانید ریپورت های حرفه ای برای مشتریان خود بسازید تا از حال سایتشان با خبر شوند.

آموزش ساخت اکانت Moz Pro رایگان

برای شروع ابتدا وارد آدرس https://moz.com/checkout/freetrial شوید و فرم را مطابق تصویر زیر پر کنید.

آموزش ساخت اکانت موز پرو

حتما ایمیل واقعی وارد کنید تا در صورت بتوانید ایمیل را دریافت کنید.اکنون باید مشخصات کارت خود را وارد کنید که برای این کار از سایت https://namso-gen.com کمک می گیریم و یک کارت فیک تهیه می کنیم (رایگان).دقت داشته باشید که BIN را “5420342” قرار دهید و تعداد را هم روی 20 تنظیم کنید.

آموزش ساخت اکانت moz pro

سپس باید بین های تولید شده را چک کنیم که ببینیم کدام یک معتبر هستند.برای بررسی آنها وارد سایت https://www.mrchecker.net/card شوید و تمام بین هایی که تولید شده اند را در آنجا پیست کنید و Start را بزنید.

اکانت موز پرو

کمی به پایین اسکرول کنید تا کارت های معتبر (Valid) را مشاهده کنید.

آموزش ساخت اکانت moz pro

یکی از کارت ها را انتخاب کنید و دوباره وارد سایت الکسا شوید تا کار را ادامه دهیم.

آموزش ساخت اکانت moz pro

در مرحله آخر باید آدرس و کشور خود را انتخاب کنید که بهترین انتخاب سایت https://fakeaddressgenerator.com می باشد.

آموزش ساخت اکانت moz pro

بعد از پر کردن تمام فرم ها,تیک آخر که موافقت با قوانین است را بزنید و تمام! اکانت شما حاظر است و می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا